O nás

Na počátku všeho byly dvě samostatné firmy RAMOS s. r. o. a KOO s. r. o., které se zabývaly čistě obchodní činností.

V roce 1998 však došlo ke spojení těchto dvou firem a vznikla současná společnost RAMOS-KOO s. r. o. Zpočátku se opět věnovala pouze obchodní činnosti, ale postupem času se začala specializovat na obchod s náhradními díly pro stavební a komunální stroje. Tato specializace obchodu se postupně rozrostla o servisní činnost, půjčovnu strojů a v současné době i o vlastní výrobu strojních celků pro údržbu komunikací. Za tato období se staly našimi významnými zákazníky mnohé Správy a údržby silnic (Plzeňského, Ústeckého, Karlovarského i Jihočeského kraje), Ředitelství silnic a dálnic v celé ČR, různé technické služby měst v celé ČR a mnohé obce a města. Naší předností je pro tyto zákazníky vybudovaný velký sklad různorodých náhradních dílů pro komunální stroje, které pečlivě vybíráme s jejich provozovateli.

Díky takto vybudovanému zázemí s náhradními díly nabízíme i rychlý servisní zásah našimi servisními vozidly s odborně vyškolenými servisními techniky většinou do 24 hodin, což oceňují naši zákazníci převážně v zimním období.

Z těchto důvodů si k nám nachází cestu nejen stálá klientela, ale i nové firmy, které při pořízení stroje u nás mají jistotu profesionálního přístupu, včetně dodávky náhradních dílů, tak i servisu po celou dobu jeho životnosti.

V roce 2011 jsme se přestěhovali do nových moderních prostor, kde jsou prostorné sklady, dílny i kanceláře.

Věřím, že i Vás jsme přesvědčili o kvalitě naší firmy a najdete si k nám cestu.